Oferta

Nagrzewnica elektryczna EPH 3

Szczegóły
Product dostępny

Nagrzewnica Elektryczna EPH 3

Opis działania

Nagrzewnica elektryczna EPH 3 jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania powietrza wewnątrz pomieszczeń zamkniętych. Wyposażona w wydajny wentylator osiowy, przetłacza powietrze przez grzałki elektryczne, zapewniając szybkie i równomierne ogrzewanie. Możliwość pracy w trybie grzania na pełnej lub połowie mocy, jak również w trybie wentylatora z wyłączonymi grzałkami, gwarantuje wszechstronne zastosowanie.

Dane techniczne

  • Moc [kW]: 1,66/3,3
  • Przepływ powietrza [m3/h]: 400
  • Zasilanie [V/Hz]: ~230/50-60
  • Prąd znamionowy [A]: 14,5
  • Wtyczka: prosta uni-schuko
  • Stopień ochrony: IP24
  • Wymiary (LxWxH) [mm]: 267x271x363
  • Waga [kg]: 6,9

Charakterystyka ogólna

Nagrzewnica EPH 3 wyróżnia się wytrzymałą i trwałą konstrukcją. Praca w trybie grzania i wentylacji zapewnia efektywność w różnych warunkach. Urządzenie jest bezpieczne w użyciu, nie zużywa tlenu oraz pracuje bez spalin, wilgoci i zapachów. Wyposażone w uchwyt ułatwiający przenoszenie, zabezpieczenia termiczne, wbudowany termostat oraz możliwość piętrowania i powieszenia na ścianie. Spełnia normy europejskie oraz posiada potwierdzone właściwości użytkowe.

Typowe zastosowania

Nagrzewnica EPH 3 idealnie nadaje się do użycia w pomieszczeniach takich jak: budownictwo, rolnictwo, prace wykończeniowe, garaże, warsztaty, sklepy, hale, magazyny, biura, piwnice, a także w wypożyczalniach sprzętu budowlanego. Stanowi doskonałe, awaryjne źródło ciepła.


Do pobrania :
Deklaracja zgodności WE
Nagrzewnice EPH - Ulotka


Karta Katalogowa Produktu


UWAGA ! Firma Alfako prowadzi sprzedaż na różnych portalach internetowych. Przed pilnym zakupem proszę o skontaktowanie się z działem obsługi Klienta . Standardowy czas realizacji gdy towar jest dostępny na magazynie, maksymalnie do 3 dni roboczych. Gdy towaru nie ma na magazynie, termin realizacji wydłuża się do 4 tygodni.

Cena
Cenna brutto 710,64 zł
Cenna netto 577,76 zł
Ilość
Kup teraz
Loading...